• sa
  • sa
  • sa
  • sa
  • sa
  • sa
  • sa
  • sa
  • sa
  • sa
İLKO Tanıtım Filmi

İlko İlaç Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmini izlemek için lütfen tıklayınız.

İLKOGEN

İLKOGEN

Türkiye'nin ilk biyoteknolojik ilaç araştırma-geliştirme, üretim ve uluslararası pazarlama şirketi: İLKOGEN

Wellcare

Wellcare

İLKO İlaç; global bir marka oluşturma hedefi ve ilaç sektöründeki sağlam altyapısı ile; günümüzün yeni ve değişen ihtiyaçlarından yola çıkarak; 2016 yılı Nisan ayı itibariyle Tüketici Sağlığı alanına farklı bir soluk getirmek üzere Wellcare markasını yarattı.

fetalrisk.com

fetalrisk.com

Sağlık profesyonellerinin kullanımına yönelik hazırlanmış ve beşeri ilaçların gebelik risk kategorileri ile ilgili tıbbi bilgiler içermektedir.

Fetal Risk Google Play İndir Fetal Risk IOS İndir
kontrendike.com

kontrendike.com

Hekimlere hizmet amacıyla hazırlanmış olan kontrendike.com, ülkemizde ruhsatlandırılmış beşeri ilaçların kontrendike olduğu durumları pratik bir şekilde kullanıma sunmaktadır.

Kontrendike Google Play İndir Kontrendike IOS İndir
İlk Yerli Morfin Tablet

İlk Yerli Morfin Tablet

50 yıllık bir birikimin bugünkü temsilcisi olarak ülkemize ve Türk tıbbına karşı hizmet etme ilkesiyle Türkiye'nin ilk yerli morfin tablet üretimini gerçekleştirerek, ruhsatını aldık.

» Detaylı Bilgi
İlk Yerli Morfin Tablet

Mustafa Öncel (1929 - 2013)

Selçuklu Holding’in ve bünyesinde faaliyet gösteren İLKO İlaç San. ve Tic. A.Ş'nin sektördeki faaliyetleri onursal başkan Mustafa Öncel’in 1960’lı yıllarda majistral ilaç üretimi ile başlayan eczane eczacılığına ve sonrasında ilaç sektöründeki yatırımlarına dayanmaktadır.

» Detaylı Bilgi
İlk Yerli Morfin Tablet

Kalite Politikamız ve Sertifikalarımız

İlko İlaç tüm çalışmalarını yüksek kalite politikası doğrultusunda yürütmekte ve çalışma süreçlerinde iş güvenliği ve sağlığı ile çevreye karşı olan sorumluluğunu gözeterek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sertifikalar ve Ödüllerimiz

» Detaylı Bilgi
İlk Yerli Morfin Tablet

Ödüllerimiz

İlko İlaç üretim tesisleri, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Temiz Türkiyem' yarışmasında 'Türkiye'nin En Temiz Sanayi Tesisi' seçilmiştir.» Detaylı Bilgi
İlk Yerli Morfin Tablet

Sağlığınız için araştırıyor ve geliştiriyoruz.

Ankara Hacettepe Üniversitesi Teknokent’te kurulan ARGE merkezimiz geleceği düşünerek attığımız adımlarımızdan biridir.

» Detaylı Bilgi

Son Haberler

CPhl China Fuarı'ndayız

18-20 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenmekte olan CPhl China Fuarı'nda İLKO İlaç olarak yerimizi aldık. Bu yıl 70.000'in üzerinde sektör profesyoneli ile 3.200 katılımcıyı ağırlamayı hedefleyen CPhl China Fuarı'nda İLKO İlaç olarak hedeflerimiz doğrultusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor, işbirliği görüşmeleri gerçekleştiriyoruz.

19 Haziran 2019
İLKO İlaç geleneksel Yeni Yıl Toplantısı

Geleneksel hale getirdiğimiz Yeni Yıl Toplantımızı, 26 Şubat- 02 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya Susesi Luxury Resort Hotel'de gerçekleştirdik. Her geçen gün daha da büyüyen ekibimizin bir araya geldiği ve 'Güçlüyüz, hep birlikte daha güçlüyüz' mottosuyla düzenlediğimiz toplantıda, 2018 değerlendirmesinin yanı sıra 2019 hedeflerimizi konuştuk.

3 Mart 2019
İLKO İlaç, CPhl Worldwide Fuarı'nda

İLKO İlaç olarak dünyanın en büyük sektör buluşması olan CPhl Worldwide Fuarı'na katıldık. Küresel ilaç pazarının gelişmesi ve yeni iş fırsatları yaratılması amacıyla düzenlenen ve bu yıl 100.000'nin üzerinde sektör profesyonelini ağırlayan fuar, 9-11 Ekim tarihleri arasında Madrid'de yapıldı.

12 Ekim 2018
Wellcare, Geleceğin E Hali Kongresi'ne katıldı

Tüketici Sağlığı alanına yeni bir soluk getiren Wellcare, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen 'Geleceğin E Hali' Kongresi'ndeydi. 8.000'nin üzerinde katılımla gerçekleşen kongrede, Wellcare olarak değerli eczacılarımızla bir araya geldik.

4 Ekim 2018
İlkoskop

İLKOSKOP, İLKO İLAÇ Ailesi’nin tüm fertlerinin farklı ilgi alanlarını yansıtan çalışmaları ve/veya günlük yaşamda karşılaştıkları enstantaneleri İLKO Ailesi’nin diğer bireyleriyle ve İLKO İLAÇ’ın sosyal paydaşlarıyla paylaştıkları, yazı, fotoğraf ve video temelli bir kurumsal blogdur. İLKOSKOP’un bütün içeriği İLKO İLAÇ Ailesi’ni oluşturan İLKO çalışanları tarafından sağlanmaktadır. İlkoskop blogumuzu ziyaret etmek için tıklayınız.