/sosyal-sorumluluk_225alfa.php

Günümüzde toplumun refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düşmektedir. 

Bu nedenle grubumuz; sadece ticari amaçlı yatırımları ile değil aynı zamanda sosyal ve kültürel alanlardaki sosyal sorumluluklarını da yerine getirmenin bilincindedir. İLKO İlaç'ın sosyal sorumluluk projeleri bağlı olduğumuz Selçuklu Holding tarafından gerçekleştirilmektedir. 

MUSTAFA ÖNCEL İLKOKULU

 

İstanbul Ataşehir’de yapımı tamamlanarak Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanan 58 derslik Mustafa Öncel İlkokulu 2008-2009 döneminde eğitim-öğretime açılmıştır. Okulda, fen laboratuvarı, bilişim teknolojileri sınıfı, revir, veli görüşme odası, spor salonu, konferans salonu, bale odası, yemekhane, halk oyunları odası, iş teknik odası ve kütüphane bulunmaktadır.  

KAMER ÖNCEL MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ


Kocaeli Kartepe’de yaptırılan Kamer Öncel Mesleki Teknik Anadolu Lisesi; müfredata uygun olarak yapılan ilk proje olma özelliği taşımaktadır. 16 dersliğin bulunduğu okulda ayrıca, aralarında biyoloji ve fen laboratuvarlarının da bulunduğu 7 tane laboratuvar, hemşirelik teknik atölyesi, anestezi ve reanimasyon teknik atölyesi, anatomi atölyesi, beden eğitimi salonu, 2 adet revir, kütüphane, acil sağlık hizmetleri, acil tıp teknisyenliği olmak üzere 5 adet atölye yer almaktadır.

MUSTAFA ÖNCEL KÜLTÜR VE SPOR KOMPLEKSİ 


Selçuklu Holding’in sosyal sorumluluk projeleri kapsamında İstanbul Sancaktepe’de yapımını gerçekleştirdiği ‘Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’ işlevsel olarak farklı alanlardaki gereksinimlere cevap verecek biçimde tasarlanmıştır.

Selçuklu Holding kurucusu merhum Mustafa Öncel'in anısını yaşatmak üzere hayata geçirilen kompleksin inşaatı Selin Yapı tarafından gerçekleştirilmiştir.

13.000 m² kapalı alana sahip Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi, yedi ana bölümden oluşmaktadır. Eğitim alanı olarak ayrılan bölümde 7 derslik, bilgisayar odası ve kreş ile bunlara ait idari, sosyal ve hizmet mekânları bulunmaktadır.

Tesis içerisinde ayrıca 400 seyirci kapasiteli konferans salonu, 200 seyirci kapasiteli yarı olimpik yüzme havuzu, 800 seyirci kapasiteli çok amaçlı spor salonu, toplamda 400 m²’lik alana sahip iki adet fitness Salonu, 1600 m²’lik alana sahip 60 araçlık kapalı otoparkın yanı sıra 1800 m² kapalı depo alanı ile 320 m²’lik sığınak ve teknik alanlar mevcuttur.


EĞİTİM BURSU
Selçuklu Holding, çalışkan, yetenekli, başarılı ancak maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite  öğrencilerine karşılıksız burs vermektedir. Burs başvurusunda bulunacak öğrencilerin ahlaki, milli ve kültürel değerleri önemsemesi arzu edilir. Burs başvurusunda bulunmuş her bir öğrenciden de iş hayatına atıldığında bu türlü olanakları sağlaması ümit edilir.

 

Burslar hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız: www.selcukluholding.com.tr

 

  • SAYFAYI PAYLAŞ