Haberler

İlko İlaç Olarak Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nin Düzenlediği Beyaz Önlük Giyme Töreni'ndeydik
İlko İlaç olarak, Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından düzenlenen Beyaz Önlük Giyme Töreni'nde öğrencilerle buluştuk. Fabrika ve İdari İşler Yöneticimiz Tahsin Uludağ'ın İlko İlaç'ı temsil ettiği bu özel törende, Eczacılık Fakültesi'nin 1. ve 2. sınıfında okuyan gençlerin heyecanını paylaştık!

21.05.2024


Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencilerini Üretim Tesislerimizde Ağırladık
Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nin değerli öğrencilerini Üretim Tesislerimizde misafir ettik. Öğrencilere, ilaç üretim süreçlerimizi ve Ar-Ge faaliyetlerimizi detaylı bir şekilde aktardık. İLKO İlaç olarak geleceğin eczacılarına destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

18.05.2024


Marmara Eczacılık Kulübü'nün Düzenlediği MEK Zirve Sempozyumu’nda İlko İlaç Olarak Biz de Varız
Marmara Eczacılık Kulübü'nün düzenlediği MEK Zirve Sempozyumu’nda biz de varız! 18 Mayıs 2024 tarihinde 14.15 - 14.55 arasında Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek olan MEK Zirve Sempozyumu'nda, İLKO Argem Ar-Ge Merkezimizden Uzm. Kim. Hande GAYRETLİ ve Uzm. Kim. Müh. Egeşen KÖK, "Türkiye'de İlaç Ar-Ge'sinin Bugünü ve Yarını" başlıklı sunumlarıyla sektördeki son gelişmeleri ve gelecek vizyonumuzu aktaracaklar.

16.05.2024


Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğrencileri Üretim Tesislerimizi Ziyaret Etti
İlko İlaç Üretim Tesislerimizi bugün geleceğin eczacıları ziyaret etti! Üretim Tesislerimizi ziyaret eden Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri ile hem İLKO İlaç'ın faaliyetleri hem de ilaç üretim süreçleri hakkında detaylı bilgiler paylaştık.

15.05.2024


İlko İlaç Olarak, 5Ü1K Konya Üniversiteleri Kariyer Fuarı Kapsamında Prof. Dr. Nurettin Mengeş’in Moderatörlüğünde ‘Dünyada ve Türkiye'de İlaç Endüstrisi & İlaçta Ar-Ge ve Patent' Konulu Seminerdeyiz!
İlko İlaç olarak, 5Ü1K Konya Üniversiteleri Kariyer Fuarı kapsamında Prof. Dr. Nurettin Mengeş’in moderatörlüğünde ‘Dünyada ve Türkiye'de İlaç Endüstrisi & İlaçta Ar-Ge ve Patent' konulu seminerdeyiz! Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, KTO Karatay Üniversitesi ve Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi’nin ortak düzenlediği bu özel fuarda İLKO İlaç Ar-Ge Direktörü Dr. Ecz. Onur Pınarbaşlı ve İLKO İlaç Patent Bölüm Yöneticisi Uzm. Kim. Müh. Nagehan Sarraçoğlu gençlerle buluşup, onları ülkemiz ve dünya ilaç endüstrisi hakkında bilgilendirirken, ilaç sektöründeki Ar-Ge ve patent süreçleriyle ilgili önemli konulara da değinecekler. Yanı sıra 8-9 Mayıs tarihleri arasında İLKO İlaç standımızda staj ve iş imkanları hakkında bilgiler paylaşacağız.

08.05.2024


İLKO İlaç Patent Bölüm Yöneticisi Uzm. Kim. Müh. Nagehan Sarraçoğlu, Ankara Üniversitesi Ecza Kariyer Ve Motivasyon Zirvesi'ndeydi!
İLKO İlaç Patent Bölüm Yöneticisi Uzm. Kim. Müh. Nagehan Sarraçoğlu, Ankara Üniversitesi Ecza Kariyer ve Motivasyon Zirvesi'ndeydi! ‘İlaç Geliştirme Sürecinde Patentin Önemi’ konulu panelde konuşmacı olarak yer alan Sarraçoğlu, sektörümüz için önemli konulardan bahsederek gençlerin ufkunu açacak bilgiler verdi.

07.05.2024


İlko İlaç Pazarlama Direktörü Ecz. Özlem Işıksal, ISPE Boost Etkinliğinde Konuşmacı Olarak Yer Aldı
İlko İlaç Pazarlama Direktörü Ecz. Özlem Işıksal, İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin düzenlediği ISPE Boost etkinliğinde konuşmacı olarak yer aldı. “Yönetici olarak eczacı” konulu online seminerde deneyimleriyle öğrencileri bilgilendiren Işıksal, sektörde yönetim pozisyonundaki eczacıların sahip olması gereken özellikleri ve sorumlulukları da anlattı.

06.05.2024


İlko İlaç ArGe Direktörü Dr. Ecz. Onur Pınarbaşlı ile "Dünyada ve Türkiye'de Biyoteknolojik İlaçların Yönü" Konulu Seminerde Buluşuyoruz.
İlko İlaç ArGe Direktörü Dr. Ecz. Onur Pınarbaşlı; Hacettepe Üniversitesi Farmasötik ve Biyofarmasötik Bilimler Teknoloji Uygulama ve Araştırmalar Merkezi (FATUM)'nin düzenlediği, 7 Mayıs saat 10.00'da Microsoft Teams üzerinden gerçekleşecek seminerde "Dünyada ve Türkiye'de Biyoteknolojik İlaçların Yönü" hakkında önemli bilgiler verecek.

05.05.2024


İlko İlaç MEFKO' 24'Ün 6. Ayağına Sponsor Oldu
İlko olarak, MEFKO'24’ün 6. ayağına sponsor olmaktan gurur duyuyoruz.

03.05.2024


İlko İlaç Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin Düzenlediği NewGenPharm Kongresi’nin Gümüş Sponsoru Oldu
İlko İlaç olarak, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin düzenlediği NewGenPharm Kongresi’nin Gümüş Sponsoru olmaktan dolayı mutlu, gençlerin kariyerine ışık tutacağımız için gururluyuz!

30.04.2024