Basında İlko

fashion&travel
İLK SİLİSYUM İÇEREN KOLAJEN
İleri teknolojileri kullanarak yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen İlko İlaç, inovatif ürünlere sahip markası Wellcare ile bir ilke imza attı.

01.12.2023 - fashion&travel

Proses Çözümleri
MAKİNE VERİMLİLİKLERİNDE SEKTÖR ORTALAMASININ ÜZERİNDEYİZ
Tüm üretim ve kalite süreçlerinde sıfır hata vizyonu ile çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden İlko İlaç Teknik Operasyonlar Direktörü Savaş Aydemir, yüzde 62 ile makine verimliliğinde sektör ortalamasının üzerinde olduklarını vurguluyor.

01.11.2023 - Proses Çözümleri

OTC News
Wellcare Collagen Beauty Boost Saşe, Likit, Toz ve Tablet Seçenekleriyle Tüketiciyle Buluştu
Ünlü sunucu Oylum Talu maderatörlüğünde İLKO İlaç Konya Üretim Tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Türkiye' de üretilen ve ülkemizde silisyum içeren ilk ve tek kolajen takviyesi olan Wellcare Collagen Beauty Boost "Zamana Hükmedin" sloganıyla tüketicilere sunuldu.

01.11.2023 - OTC News

OTC Plus
İLKO İLAÇ İLE SAĞLIKTA HEP DAHA İYİYE
Türk ilaç sektörünün önde gelen oyuncularından, İLKO İlaç ve Wellcare, 2023 yılında elde ettikleri başarıları ve 2024 hedeflerini OTCPLUS okuyucuları ile paylaştı.
HARPER'S BAZAAR
ZAMANA KARŞI
Zamana ayak uydurmak için doğru destek önemli. Türkiye'de üretilen ve silisyum içeren ilk ve tek kolajen takviyesi olan Wellcare Collagen Beauty Boost serisi de en doğru yardımcılardan olmaya aday.

01.10.2023 - HARPER'S BAZAAR

Klass Magazin
'Wellcare Collagen Beauty Boost' Serisi Tüketicisiyle Buluştu
Tüketici sağlığı alanına yeni ve farklı ürünler sunarak çalışmalarına devam eden Wellcare; saşe, likit, toz kavanoz ve tablet olarak farklı formlara sahip, Türkiye'de ilk ve tek silisyum içeren 'Wellcare Collagen Beauty Boost' serisini düzenlediği basın toplantısı ile tüketicileriyle buluşturdu.

01.10.2023 - Klass Magazin

Burda Dergisi
Zamana Hükmedin
Wellcare; saşe, likit, toz kavanoz ve tablet olarak farklı formlara sahip, Silisyum içeren 'Wellcare Collagen Beauty Boost' serisiyle büyümeye devam ediyor.

01.10.2023 - Burda Dergisi

Evim
Kolajen Takviyesi
Silisyum içeren ilk ve tek kolajen takviyesi olan Wellcare Collagen Beauty Boost "Zamana Hükmedin" sloganıyla tüketicilere sunuldu.

01.10.2023 - Evim

Formsante
Kolajene Silisyum Takviyesi
Wellcare ; saşe, likit, toz kavanoz ve tablet olarak farklı formlara sahip, silisyum içeren "Wellcare Collagen Beauty Boost" serisiyle büyümeye devam ediyor.

01.10.2023 - Formsante

Elle Dergisi
Kolajenle Zamana Hükmedin
Ünlü sunucu Oylum Talu moderatörlüğünde 5 Eylül Salı günü İLKO İlaç Konya Üretim Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında " Zamana Hükmedin " sloganıyla tanıtılan Wellcare Collagen Beauty Boost serisi, Türkiye' de üretilen ve silisyum içeren ilk ve tek kolajen takviyesi.

01.10.2023 - Elle Dergisi