İlko'da 5. ve 10. Yıllarını Dolduran Çalışma Arkadaşlarımızla Kıdem Plaket Töreni'nde Buluştuk!
İlko'da 5. ve 10. yıllarını dolduran çalışma arkadaşlarımızla Kıdem Plaket Töreni'nde buluştuk! İstanbul Genel Merkez, Konya Üretim Tesisleri ve Ankara İlko Argem'de eş zamanlı olarak gerçekleşen törenimizde; 10. yılını dolduran çalışma arkadaşlarımızın plaketlerini Selçuklu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İsmail Öncel verirken, 5. yılını dolduran arkadaşlarımızın plaketleri ise İlko İlaç Genel Müdürü Sn. Hatice Öncel tarafından takdim edildi.

01.04.2024


Kıymetli Eczacılarımızı İLKO ARGEM Ar-Ge Merkezimizde Ağırladık
Ankara'nın değerli eczacılarını Wellcare ekibiyle birlikte İlko Argem Ar-Ge merkezimizde konuk ettik. Wellcare ve İlko hakkında bilgiler verdiğimiz eczacılarımızla buluştuğumuz ağırlamamızda, ziyaretçilerimiz dolu dolu bir programla yenilikçi faaliyetlerimizi daha yakından inceleme fırsatı buldu.

15.03.2024


İLKO Argem Ar-Ge Merkezimiz, 12. Uluslararası İlaç Kimya Kongresi'ne Katıldı
İLKO ARGEM Ar-Ge merkezimiz, 12. Uluslararası İlaç Kimya Kongresi'ne katıldı.

12.03.2024


Selçuk Üniversitesi Biyokimya Bölümü Bugün Üretim Tesislerimizdeydi
Geleceğin biyokimyacılarıyla bugün İlko Üretim Tesislerimizde  buluştuk.

08.03.2024


Konyaspor'un Sağlık Ürünleri Sponsoru Olarak Yanlarında Olmaktan Gurur Duyuyoruz
Sağlık her zaferin temelidir. Konyaspor'un sağlık ürünleri sponsoru olarak yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz. Sağlıklı bir gelecek için birlikteyiz!

01.03.2024


Eczacının Sesi'nden Wellcare'e Ödül Yağmuru
'Eczacının Sesi'; eczacıların kapalı oylarıyla 2023 yılının fark yaratan ilaç firmaları ile sağlık bakımı ürün ve üreticilerini belirledi. '2023 Yılın Etkili Kombinasyon Ürünü' kategorisinde Wellcare Collagen Beauty Boost ürünümüz birinci olurken, '2023 Yılı Takviye Edici Gıda Firması' kategorisinde ise Wellcare markamız ikinciliği elde etti.  

08.02.2024


Daha Verimli, Daha Etkili ve Daha Güçlü Bir İlko İçin
İLKO İlaç olarak, 2024'te daha verimli, daha güçlü ve daha etkili olmak için bir araya geliyoruz! İLKO'yu hep birlikte geleceğe taşımak; 2023 yılını değerlendirip, 2024 yılı hedeflerimizi konuşmak üzere 3-4-5 Şubat tarihlerinde Antalya Mirage Park Otel’de buluşuyoruz.

02.02.2024


Arab Health Fuarı'nda Katılımcılardan Wellcare Ürünlerine Büyük İlgi
Arab Health Fuarı'nın ilk gününde Wellcare büyük ilgiyle karşılaştı. Dubai’de bugün başlayan Arab Health Fuarı'nda dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıları Wellcare standımızda misafir ediyoruz. 1 Şubat'a kadar Arab Health Fuarı'nda olmaya devam edeceğiz.

01.02.2024


Fark Yaratan Biyoteknoloji Çalışmalarımızı Amerika Patent Tescili İle Taçlandırdık.
Fark yaratan biyoteknoloji çalışmalarımızı Amerika patent tescili ile taçlandırdık. Biyoteknoloji çalışmalarımızla aldığımız Amerika patent tescili ile firmamızın global bir ilaç şirketi olma hedefi için önemli bir adım daha attık.

17.01.2024


Doctorclub Awards Yılın Ar-Ge / İnovasyon Uygulaması Ödülü Wellcare Collagen Beauty Boost’un Oldu
Her yıl sağlık alanında yapılan yenilikçi çalışmaları ödüllendiren ‘Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’ Doctorclub Awards’ta 2023 Yılın İlaç Endüstrisi Ödülleri - Yılın Ar-Ge / İnovasyon Uygulaması ödülü Wellcare Collagen Beauty Boost’un oldu.

02.01.2024